Książka Robyn Lawley: „Robyn Lawley gotuje”

Książka Robyn Lawley: „Robyn Lawley gotuje”

Mam w życiu trochę nałogów, a jednym z nich jest kupowanie książek kucharskich. Jakiś czas temu kupiłam na nie osobny regał, ale i na nim dosyć szybko brakło miejsca. Luby trochę się krzywi, gdy z zakupów wracam z kolejną książką, ale w sumie mogło być gorzej co nie?

Od czasu do czasu zamieszczałam tutaj recenzje lub polecenia książek kulinarnych, ale mam wrażenie, że robiłam to zdecydowanie za rzadko. Teraz chcąc nieco uporządkować moją kolekcję, postanowiłam wyodrębnić tutaj osobny dział, w którym znajdziecie informacje o książkach nowych i tych nieco starszych, ale godnych polecenia.

Na początek przedstawiam wam jeden z moich ostatnich nabytków, książkę Robyn Lawley gotuje.

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie (KLIK!)mogliście zobaczyć krótki filmik z jej przeglądania :)

Kim jest Robyn Lawley? To międzynarodowej sławy supermodelka, która brała udział m.in. w kampaniach H&M i została wybrana twarzą Ralpha Laurena. Przełamując stereotypy panujące w świecie mody, dumnie prezentuje na zdjęciach ubrania i bieliznę – mimo że nosi rozmiar 42. Jej sesje można było podziwiać m.in. w „Glamour”, „Elle”, „Marie Claire” i „Vogue”.  Skąd więc pomysł na wydanie książki kucharskiej? Okazuje się, że prawdziwą pasją życiową naszej modelki jest jednak gotowanie. Ot, cała tajemnica.

Książka Robyn Lawley gotuje, recenzje książek kulinarnych

Co znajdziecie w książce? Prawie 200 stron ciekawych przepisów o różnych stopniach skomplikowaniu, spośród których zdecydowana większość skłania się ku łatwym. Ale to żaden minus, bo dzięki temu świetnie sprawdzi się dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z gotowaniem lub potrzebuje tylko jednej książki kucharskiej. Całość jest przeplatana bardzo apetycznymi zdjęciami, informacjami o Robyn Lawley oraz fragmentami jej słynnych sesji zdjęciowych.

Książka Robyn Lawley gotuje, recenzje książek kulinarnych

Książka Robyn jest podzielona na trzy rozdziały: australijski, francuski i amerykański. W każdym znajdziecie zarówno tradycyjne przepisy danej kuchni, jak i te nieco bardziej nowoczesne. Dla każdego, coś dobrego :)

Książka Robyn Lawley gotuje, recenzje książek kulinarnych

Robyn Lawley gotuje

Wydawnictwo Kobiece

Data wydania: 29 kwietnia 2016

Cena: 59,90

Stron: 200KOMENTARZE